Nasza Oferta

Kursy prawa jazdy kategorii B.

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców specjalizuje się w kursach z zakresu kategorii B. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych szkoleń, które znajdują się poniżej.

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują podręcznik "Kierowca Doskonały", dostosowany do nowej podstawy programowej nauczania, oraz płyty CD z pytaniami egzaminacyjnymi. Dodatkowo zapewniamy dostęp do wirtualnego poradnika "Płockie Prawko", zawierający m.in. opisy 16 skrzyżowań wykorzystywanych na egzaminach w Płocku.
W ramach kursu oferujemy 30 godziny szkolenia teoretycznego, podczas którego wykorzystywane są najnowsze technologie dostępne w edukacji - prezentacje PowerPoint, wzbogacone o filmy oraz animacje w technice Flash. Każdy z kursantów ma zapewnione E-learning'owe wsparcie nauczania. Zajęcia realizowane są podczas 8 spotkań w kolejne poniedziałki, środy i piątki.
Szkolenie praktyczne odbywa się w wymiarze co najmniej 30h. Dokładna ilość godzin, tempo ich realizacji oraz to z kim są one realizowane zależne jest od wyboru pakietu w którym realizowany jest kurs. Szczegóły dotyczące pakietów znajdują się poniżej. Jazdy szkoleniowe realizowane są w 90% na ulicach Płocka. U nas to osoba szkolona wskazuje kiedy chce jeździć, nie narzucamy terminów szkolenia. Istnieje możliwość rozpoczynania i kończenia jazd w miejscach wskazanych przez Kursanta.
Jako jedyny ośrodek w Gostyninie, mamy możliwość zaoferowania Państwu praktycznego egzaminu wewnętrznego z prawdziwym egzaminatorem na prawo jazdy. To doświadczenie znacznie zwiększa szanse uzyskania wyniku pozytywnego już w pierwszym podejściu.

Ważne informacje

Jak zapisać się na kurs?

Dowiedz się jakie dokumenty będą Ci potrzebne aby rozpocząc szkolenie

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Harmonogram kursów na rok 2024, z aktualną liczą osób chętnych

FAQ

Zbiór najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami

Portal edukacyjny

Zapraszamy na portal edukacyjny prowadzony przez nasz ośrodek. Stanowi on idealne wsparcie procesu szkolenia kierowców.


[Rozmiar: 10827 bajtów]

Skontaktuj się z nami!

Gostynin, Bierzewicka 14A

Tel : +48 603 281 792

Tel : +48 604 605 111

Email : klejna@klejnaauto.pl