Nasza Oferta

Szkolenie kategorii B+E.

Chcesz mieć możliwość ciągnięcia ciężkiej przyczepy za swoim autem? Potrzebujesz ciągnąć auto-lawetę? A może chcesz kierować ciągnikiem rolniczym z przyczepami? Kategoria B+E jest tym, czego szukasz!

Szkolenie z zakresu kategorii B+E prowadzi do egzaminu, którego zdanie uprawnia do kierowania:
a) pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t (z wyjątkiem autobusu i motocykla) łącznie z przyczepą (dopuszczalna masa całkowita ciągniętej przyczepy nie może przekraczać 3,5 t)
b) zespołem pojazdów złożonym z ciągnika rolniczego z przyczepą (przyczepami) lub pojazdu wolnobieżnego z przyczepą (przyczepami);

Średni czas realizacji kursu kategorii B+E to ok 1,5-2 tygodnie. Jest to możliwe dzięki szczegółowemu planowaniu harmonogramów kursów, które zapewnia terminowość wykonania szkolenia.
Kurs obejmuje 15h szkolenia wyłącznie PRAKTYCZNEGO. Nie ma żadnych wykładów, nie trzeba zdawać żadnych "testów" w WORD.

U nasz szkolą EGZAMINATORZY!

Jako jedyny ośrodek w Gostyninie, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu jazdy z PRAWDZIWYMI Egzaminatorami już podczas kursu!
Instruktorzy prowadzący w naszym ośrodku szkolenie z zakresu kategorii B+E, C oraz C+E, posiadają również uprawnienia egzaminatora tych kategorii, umożliwiające pracę w WORD. To gwarancja, że egzamin wewnętrzny zdany u Nas, jest przepustką do zaliczenia go w WORD!

Pojazdy: B+E.

Szkolenie z zakresu kategorii B+E prowadzimy następującymi pojazdami:

POJAZD CIĄGNĄCY:
Skoda Superb II, 6-biegowa manualna skrzynia biegów, klimatyzacja
Sprzęg Steinhoff 7/13 PIN

PRZYCZEPA
Westfalia - przyczepa ciężarowa
Zabudowa Burtowa z plandeką
DMC: 1700kg

tman (6 kB)
Plac manewrowy B+E.

Posiadamy w pełni utwardzony i duży plac manewrowy który zapewnia komfortową naukę manewrów wymaganych na egzaminie na prawo jazdy. Sposób rozmieszczenia poszczególnych stanowisk do parkowania jest niemal w 100% kopią placu manewrowego wykorzystywanego na egzaminie w WORD Płock.


tplac2 (10 kB)
Krok po kroku - proces szkolenia.

1. Badanie lekarskie - o ile będzie konieczne *:
- Gostynin, ul. Jana Pawła II (obok apteki Cef@rm), po uprzednim umówieniu: 798 424 100 (lub inny dowolny podmiot prowadzący takie badanie dla kandydatów na kategorię B+E) Koszt: 200zł

* - jeśli w Twoim orzeczeniu lekarskim, na podstawie którego, zostało Ci wydane prawo jazdy kategorii B, lekarz zaznaczył również "B+E" - nie będzie konieczne odbywanie badania lekarskiego. 2. Wizyta w odpowiednim wydziale komunikacji celem wyrobienia numeru Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK) na kategorię B+E.
1) orzeczenie lekarskie z wykonanych wcześniej badań
2) 1 zdjęcie
3) dokument tożsamości
Koszt: Bezpłatnie

3. Po uzyskaniu profilu PKK, bezzwłocznie rozpoczynamy szkolenie w terminach dogodnych dla osoby szkolonej. Koszt: 1800zł

4. Po zakończeniu szkolenia załatwiamy zapis na egzamin w WORD Płock. Koszt: kategoria B+E: 250zł

5. Po uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu , ostatnim krokiem jest opłacenie produkcji dokumentu w Wydziale Komunikacji (to samo miejsce, gdzie tworzyliśmy PKK). Po około tygodniu, dokument będzie gotowy do odbioru. Najlepiej opłacić produkcję już tego samego dnia, gdy zdasz egzamin! Koszt 100 zł 50gr.


Ważne informacje

Jak zapisać się na kurs?

Dowiedz się jakie dokumenty będą Ci potrzebne aby rozpocząc szkolenie

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Harmonogram kursów na rok 2024, z aktualną liczą osób chętnych

FAQ

Zbiór najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami

Portal edukacyjny

Zapraszamy na portal edukacyjny prowadzony przez nasz ośrodek. Stanowi on idealne wsparcie procesu szkolenia kierowców.


[Rozmiar: 10827 bajtów]

Kontakt:

Gostynin, Bierzewicka 14A

Tel : +48 603 281 792

Tel : +48 604 605 111

Email : klejna@klejnaauto.pl