Turniej motoryzacyjny w GCE
Dzisiaj na terenie Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego odbył się, firmowany przez PZMot, rejonowy etap Ogólnopolskiego Mlodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Dzięki uprzejmości i zaproszeniu Starostwa Powiatowego w Gostyninie oraz Pana Starosty, mieliśmy również okazje uczestniczyć w tym święcie gostynińskiego środowiska motoryzacyjnego.
[Czytaj więcej +6zdjęć]


Klejnaauto rozdaje odblaski!
W Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu odbył się dzisiaj finał akcji „Klejna Auto rozdaje odblaski” , której celem było propagowanie wśród najmłodszych bezpieczeństwa pieszych.
Wcześniej podobne akcje zorganizowaliśmy w SP1 oraz SP3 Gostynin i z wielką radością obdarowaliśmy ok 1500 dzieci odblaskami.
Wielkie podziękowania dla Mateusza Pilipczuka którym podsunął pomysł produkcji odblasków, mamy nadzieję że odblaski poprawią bezpieczeństwo w naszym powiecie.
[Czytaj więcej +24zdjęcia]


Wsparcie dla zespółu trampkarzy U-15 Mazur Gostynin
Z wielką radością możemy dziś ogłosić, że od bieżącego roku będziemy wspierać zespół trampkarzy U-15 Mazur Gostynin. Życzymy wielu sukcesów w mazowieckiej lidze trampkarzy!
[Czytaj więcej +1zdjęcie]


Szkolenie dla instruktorów z zakresu Szkolenie EcoDriving-u
Dnia 14 lutego odbyła się w gościnnych murach SP1 w Gostyninie konferencja szkoleniowa dla Instruktorów której mieliśmy wielką przyjemność być gospodarzem. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie, w ramach projektu „WDROŻENIE POLITYKI EKO DRIVINGU W 300 SZKOŁACH JAZDY” finansowane było ze środków UE EFS. W spotkaniu wzięło udział 43 instruktorów z Ośrodków Szkolenia z naszego regionu.
[Czytaj więcej +41zdjęć]


Skontaktuj się z nami!

Gostynin, Bierzewicka 14A

Tel : +48 603 281 792

Tel : +48 604 605 111

Email : klejna@klejnaauto.pl