Kończyłem kurs w innym ośrodku, czy mogę zapisać się na jazdy dodatkowe?

Tak, istnieje taka możliwość. Zapisów można dokonać telefonicznie (numery telefonu dostępne a zakładce Kontakt). Koszt godziny dodatkowej dla osób nie kończących szkolenia podstawowego w naszym ośrodku to 90zł za godzinę.

Gdzie i jak często odbywają się zajęcia teoretyczne?

Zajęcia teoretyczne odbywają się na naszej sali wykładowej przy ulicy Bierzewickiej 14A, w budynku dawnej lecznicy dla zwierząt, vis a vis siedziby administracji MTBS Gostynin. Każdy kurs składa się z 8 spotkać teoretycznych odbywających się w kolejne poniedziałki, środy i piątki. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 16.

Czy mogę kończyć jazdy pod domem?

Tak, nie stanowi to nigdy problemu. Wystarczy zgłosić taką chęćna początku zajęć instruktorowi prowadzącemu zajęcia. Istnieje również możliwość rozpoczynania zajęć we wskazanym przez kursanta miejscu, ale taką chęć należy zgłosić podczas zapisywania się na jazdy

Zakończyłem szkolenie, jakie dokumenty będą niezbędne do zapisu na egzamin?

Po zakończeniu szkolenia praktycznego należy pojawić się w biurze ośrodka (godziny otwarcia biura dostępne [TUTAJ]) z kartą jazd oraz dokumentem tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Jeśli to my mamy umówić egzamin, należy dostarczyć kwotę 32,5zł którą pobiera WORD za zapis na egzamin.

Skontaktuj się z nami!

Gostynin, Bierzewicka 14A

Tel : +48 603 281 792

Tel : +48 604 605 111

Email : klejna@klejnaauto.pl